Specjalna informacja o Domu Katechetycznym JP2 2009-02-01

Jako proboszcz pragnę z przyjemnością poinformować parafian o wyremontowaniu drugiej sali na parterze w Domu Katechetycznym z inicjatywy grupy starszych lektorów. Pragnę podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w prowadzone prace. Zostały one wykonane nieodpłatnie. Niektórzy w ciągu 3 miesięcy przepracowali społecznie ponad 200 godzin. Koszty zakupu materiałów do remontu zostały w całości pokryte przez mieszkańców parafii, dzielnicy Krzyż. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.


Przy okazji informuję, że za moją zgodą został wyłoniony 3 osobowy zarząd do bieżącego zarządzania domem katechetycznym. Dla mieszkańców parafii – dzielnicy Krzyż, korzystanie z sal jest bezpłatne. Koszty bieżące utrzymania budynku na razie pokrywa parafia.

Więcej informacji na temat funkcjonowania Domu Katechetycznego znajduje się w dodatku do „Biuletynu Niedzielnego” oraz na nowo powstałej stronie internetowej www.dkJP2.pl

Po skończonej Mszy św. i Adoracji zapraszam do obejrzenia wyremontowanych sal, włożonej pracy i zapoznanie się z możliwością organizacji zajęć.

Zapraszam także do zaangażowania się w dalsze prace remontowe i działalności Domu Katechetycznego, jako Żywego Pomnika Ojca Św. Jana Pawła II.


Tarnów 1 luty 2009r.
Ks. Zdzisław Puścizna
Proboszcz<< wstecz
© Parafia p.w. Świętego Krzyża i Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnowie