(((MP3)))      FILMY

Pliki MP3. Koncert zespołu "Violini" z Kamieńca Podolskiego na Ukrainie.

Posłuchaj całości :
(((mp3))) - plik 48 Mb

Pliki MP3. Uroczysta Msza św. z udziałem Biskupa Ordynariusza i poświęcenie organów po renowacji.

Posłuchaj homilii ks. Biskupa W.Skworca i informacji ks. Proboszcza przed poświęceniem organów :
(((mp3))) - plik 17 Mb
Posłuchaj jak brzmią organy po renowacji :
(((mp3))) - plik 2,7 Mb

Pliki MP3. Homilia Biskupa Ordynariusza oraz jubileuszowe podziękowania i błogosławieństwo.

Posłuchaj homilii ks. Biskupa Ordynariusza Wiktora Skworca, wygłoszonej 6 listopada 2005r. podczas Mszy Jubileuszowej z okazji 80- lecia naszej parafii :.
(((mp3))) - plik 9,3Mb w lepszej jakości
(((mp3))) - plik 5,8Mb w gorszej jakości

Posłuchaj podziękowań ks. Proboszcza, Parafian i błogosławieństwa ks. Biskupa na zakończenie uroczystości jubileuszowej 6 listopada 2005r.
(((mp3))) - plik 2,5Mb

Pliki MP3. Jubileuszowe wypowiedzi i wspomnienia

O najstarszej historii krzyskiego sanktuarium, przed powstaniem przyszłej parafii, opowiada obecny Proboszcz ks. mgr Zdzisław Puścizna - posłuchaj 1 cz. (((mp3))) .

Proboszcz wspomina też swoich poprzedników i ich osiągnięcia, mówi o najważniejszych dokonaniach minionego 80-lecia i obecnym statusie krzyskiego sanktuarium, dziękując wszystkim, którzy w jakimkolwiek stopniu przyczynili się do tego, czym dziś jest krzyska parafia - posłuchaj 2 cz. (((mp3)))

O tym, jak - wraz z dzielnicą - rozwijała się parafia w ostatnich dziesięcioleciach a także o najbardziej zasłużonych dla tego rozwoju ludziach, mówi Andrzej Sasak, wiceprzewodniczący Rady Parafialnej - posłuchaj (((mp3)))