Piknik Rodzinny „Powitanie Lata 2013” 2013-06-15

Zarząd Klubu Sportowego ISKRA Tarnów serdecznie zaprasza mieszkańców dzielnicy Krzyż i wszystkich gości na Festyn rodzinny „Powitanie Lata 2013”, który odbędzie się w sobotę 22 czerwca 2013 roku na stadionie Klubu Sportowego ISKRA Tarnów przy ul. Krzyskiej.

W ramach festynu towarzyskie spotkania rozegrają drużyny młodzieżowe.
O godzinie 13:00 odbędzie się mecz Żaków, o 14:00 Młodzików, o 14:30 Orlików,
a o 15:00 Trampkarzy z Juniorami Młodszymi. Zapraszamy szczególnie rodziców zawodników na ich ostatnie mecze w mijającym sezonie, po których nastąpi oficjalne zakończenie sezonu piłkarskiego wraz z wręczeniem nagród dla zawodników.

Natomiast od godziny 14:00 rozpoczną się gry i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, malowanie twarzy, dostępne będą również dania gorące, grill i napoje.

Wśród atrakcji Festynu rodzinnego organizatorzy przygotowali:

- spotkanie z żużlowcami Unii Tarnów od godziny 17:00,

- mecz ligowy seniorów Iskry Tarnów z Sokołem Borzęcin o godzinie 18:00,

- zabawę taneczną dla dorosłych od godziny 21:00 prowadzoną przez 8-osobowy zespół muzyczny PROFES BAND z Wojnicza.

Życzymy miłej zabawy i do zobaczenia na stadionie w sobotę 22 czerwca!

Prezes KS ISKRA Barbara Gajda