Rodzinny spacer po Krzyżu 2012-04-29

Działające w naszej Parafii Stowarzyszenie „Przystań JPII” serdecznie zaprasza w niedzielę 6 maja popołudniu na „Rodzinny spacer po Krzyżu”.

Proponowana trasa prowadzi przez zachodnie tereny Krzyża w kierunku „Stawów krzyskich”. Zakończenie spaceru przewidujemy na stadionie „Iskry” gdzie odbędzie się grill. Spacer poprowadzi przewodnik, który przybliży nam historie związane z terenami Sanguszków, na których znajdują się „Stawy krzyskie” jak i stadion „Iskry”. Podczas tegorocznego spaceru będzie można skorzystać z porad profesjonalnego instruktora „Nordic Walking”, a także zapisać się na kurs. Spacer rozpocznie się 06.05.2012(niedziela) o godzinie 15:00. Wszystkich zainteresowanych kursem „Nordic Walking” zapraszamy na godzinę 14:30. Stowarzyszenie „Przystań JPII”.