Informacja dotycząca powołania w naszej parafii, dzielnicy Stowarzyszenia „Przystań JPII” 2010-09-12

W dniu 17 czerwca 2010 r. odbyło się w Domu Katechetycznym spotkanie założycielskie Stowarzyszenia „Przystań JP II” . Grono założycieli liczy 25 osób. Aktualnie trwa proces rejestracji Stowarzyszenia ”Przystań JPII” w Sądzie Rejestrowym.

Zarząd Stowarzyszenia jest 7 osobowy :

Prezes Marcin Wijas,
Sekretarz Piotr Dziża,
Skarbnik Anna Sitarz,

Członkowie zarządu Maria Kusiak, Janusz Cetnar,
Jacek Jarmuła, Waldemar Lach,

Aktualnie trwa proces rejestracji Stowarzyszenia ”Przystań JPII” w Sądzie.

Zarządzanie Domem Katechetycznym i organizację zajęć przejmuje nowo powołane Stowarzyszenie „Przystań JPII”

Dotychczasowy, Społeczny Zarząd Domu Katechetycznego w składzie:
J.Cetnar, J.Jarmuła, M.Dumara. składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w prace remontowe Domu Katechetycznego, organizację i udział w zajęciach.

Zarządzanie Domem Katechetycznym i organizację zajęć przekazujemy nowo powołanemu Stowarzyszeniu „Przystań JPII”

W niedzielę 26 września w godz. 15 do 19 na parkingu przy Domu Katechetycznym odbędzie się „Mini piknik rodzinny” powiązany z inauguracją działalności Stowarzyszenia. Podczas pikniku zostaną przedstawione główne cele i zadania „Stowarzyszenia JPII” oraz plan pracy Domu Katechetycznego. Bliższe informacje zostaną podane w następnych Biuletynach Parafialnych.