KOMUNIKAT DOTYCZĄCY DZIAŁALNOŚCI DOMU KATECHETYCZNEGO 2009-02-14

Proponujemy dla osób starszych naszej parafii udział w zajęciach rehabilitacyjnych pod kierunkiem fizjoterapeutów. Dzisiaj w niedzielę 15.02.09 r. zapraszamy na krótkie spotkanie informacyjne – o godz. 16.00 i 17.00 bezpośrednio po Adoracji 40 Godzinnego Nabożeństwa. Prowadzący rehabilitację przedstawią możliwości udziału w ćwiczeniach.

Natomiast we wtorek 17.02.09 r. odbędą się dla zainteresowanych pierwsze ćwiczenia.

Panowie – od godz. 8.30 do 10.00

Panie – od godz. 10.00 do 11.30

Celem pierwszego spotkania jest ocena i ustalenie zalecanych ćwiczeń.

Po utworzeniu grup, zajęcia będą się odbywać 2 razy w tygodniu po 1 godzinie.

Nad całością nadzór sprawuje lekarz dr Bolesław Wroński – mieszkaniec naszej Parafii.

Proponowane ćwiczenia traktujemy jako dług wdzięczności wobec osób starszych, którzy niejednokrotnie pozostawili część swojego zdrowia przy budowie obiektów sakralnych naszej Parafii.

* Ponadto informujemy:

W okresie ferii dzieci i młodzież zapraszamy na zajęcia w zorganizowanych grupach. Informacje dostępne na stronie internetowej www.dkJP2.pl

* W dniu wczorajszym został zakończony remont trzeciej sali. Zakup materiałów do remontu został sfinansowany po połowie przez Ks. Proboszcza i Parafian.

Zachęcamy do włączenia się w działalność Domu Katechetycznego.

Ks. Proboszcz i Społeczny Zarząd Domu Katechetycznego